Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stare Kotlice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Włoszczowice(Stare Kotlice + 10 km)

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 90., położony w malowniczej miejscowości Bieliny (woj. świętokrzyskie), w otoczeniu natury i w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chęciny

Sitkówka,Chęciny(Stare Kotlice + 17 km)

1 210 000 zł190 m² 6 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nie przegap naszej oferty sprzedaży pięknego domu w Chęcinach z widokiem na zamek! Oferta tylko w biurze Best Lokum Przestrzeń stworzona dla Twojej rodziny, budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bilcza

Bilcza(Stare Kotlice + 19 km)

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 163 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 622 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza(Stare Kotlice + 19 km)

745 200 zł143,83 m² 5 181,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

| na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Czechów(Stare Kotlice + 12 km)

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek na wsi w Czechowie, gm. Kije Lokalizacja: czechów, gm. Kije, woj. świętokrzyskie. W odległości ok. 8km do Pińczowa. Nr działki: 421 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bilcza

Bilcza(Stare Kotlice + 19 km)

960 000 zł137,32 m² 6 990,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment środkowy) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 137,32 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik(Stare Kotlice + 21 km)

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skrzelczyce

Skrzelczyce(Stare Kotlice + 20 km)

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny i Energooszczędny Dom Parterowy w Skrzelczycach! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia całkowita wynosi 110 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Morawica(Stare Kotlice + 15 km)

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom W morawicy | duża działka 2400 m | potencjał pod podział | mpzp lokalizacja: nieruchomość położona jest w Morawica jednej z najszybciej rozwijających się gmin w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Nowe Kotlice(Stare Kotlice + 2 km)

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 212 m²

| na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Kotlice

Stare Kotlice,świętokrzyskie

340 000 zł191 m² 1 686,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dużego domu w spokojnej miejscowości Stare Kotlice, powiat Jędrzejów. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Kotlice,świętokrzyskie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:787 m²

Przestronny dom wolnostojący w pobliżu rzeka Nida | Stare Kotlice zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Kotlice

Stare Kotlice,świętokrzyskie

320 000 zł210 m² 1 520,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 146 m2, pow. całkowitej ok. 210,5 m2. Dom zlokalizowany na działce o pow. 1104 m2 w Starych Kotlicach gm. Sobków. Budowa rozpoczęta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij